1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Be happy. Be free. Be better. Reveal your strength. Enjoy. Keep calm. Live your best life. Be just. Experiment. Care. Forgive. Love others. Love yourself.
What mission are you on today?
[skip]
13
Доставка та повернення
[01]
КУДИ МОЖЛИВО ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ?

Доставка здійснюється по всій території України.
 Для здійснення доставки в будь-яку іншу країну світу, відвідайте сайт 13mssn.com
Ми будемо раді допомогти вам при виникненні будь-яких питань. Будь ласка, напишіть нам на електронну скриньку hello@13mssn.com або зателефонуйте
+38 (099) 777 70 88.

[02]
ЯК ШВИДКО Я ОТРИМАЮ ЗАМОВЛЕННЯ?

Зазвичай Ваше Замовлення відправляється протягом 3 (трьох) робочих днів. Якщо на момент замовлення деякі з товарів були відсутні чи потребують виробництва, доставка може тривати довше, але не більше 14 робочих днів.
Зазвичай ми доставляємо:
- Київ: власним кур’єром або Новою поштою

- Україна: Нова пошта 

[03]
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

Вартість доставки по Україні встановлюється компанією-перевізником.
Доставка за межі України здійснюється кур'єрськими службами DHL або UPS, або ж іншими компаніями на розсуд Продавця. Детальні умови доставки можуть бути узгоджені між Покупцем та менеджером під час підтвердження Замовлення.

[04]
ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

Рекомендуємо Вам при отриманні товару переконатися, що ви отримали товар належної якості і Вас все влаштовує. Після отримання товару від кур’єра або від співробітників Нової пошти претензії з приводу браку (окрім прихованого браку) не розглядаються.

[05]
ПОВЕРНЕННЯ

Будь ласка, дотримуйтесь інструкцій нашого менеджера при здійсненні повернення товару.
Ви можете повернути товар протягом 14 календарних днів з моменту доставки. У такому випадку, будь ласка, напишіть нам на адресу: hello@13mssn.com та вкажіть:
- причини повернення
- фотографії товару, якщо він пошкоджений або має дефект
Зверніть увагу, що наступні категорії товарів не підлягають поверненню, незалежно від того, під якою назвою товар знаходиться на сайті в Інтернеті:
купальники;
нижня білизна, труси, топи, легінси, велосипеди, бра, бюстгальтери, боді;
ювелірні прикраси.
Повна вартість товару буде негайно повернена відразу після того, як ми переконаємося, що зовнішній вигляд, властивості та заводські етикетки товару збережені.

[06]
ХТО СПЛАЧУЄ ЗА ДОСТАВКУ У РАЗІ ПОВЕРНЕННЯ ЧИ ОБМІНУ

Повернення товару здійснюється за рахунок Покупця. Це означає, що Покупець має оплатити доставку, коли відправляє товар назад до нас.

[07]
КОЛИ Я ОТРИМАЮ ГРОШІ ЗА ТОВАРИ, ЩО ПОВЕРНУВ?

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ 3-14 ДНІВ З МОМЕНТУ ОТРИМАННЯ НАМИ ТОВАРУ. БІЛЬШ ДЕТАЛЬНІ УМОВИ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД ВАШОГО БАНКУ ТА СПОСОБУ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ.

[08]
Я ХОЧУ СКАСУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ. ЦЕ МОЖЛИВО?

Ви маєте можливість скасувати своє замовлення в будь-який час, написавши нам на адресу hello@13mssn.com.

<< back
Реєстрація замовлення
Код/Телефон *
Закрити x
thank you
for your order!<3
Закрити x
Aw...
ваш кошик пустий! :(
13

We use cookies to optimize your experience on this site. By continuing to browse our site, you consent to the use of these cookies